Spotkanie grupy wsparcia pedagogów 20.09.2024 r.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Białogardzie serdecznie zaprasza na pierwsze spotkanie w roku szkolnym 2024/2025 Grupy wsparcia pedagogów oraz osób odpowiedzialnych za współpracę z poradnią. Odbędzie się ono 20 września 2024 roku (piątek) o godz. 8:30 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Białogardzie w sali nr 5 na parterze.

Porządek spotkania:

1. Przedstawienie oferty Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Białogardzie oraz form współpracy z przedszkolami, szkołami i placówkami.
  2. Ustalenie harmonogramu spotkań na rok szkolny 2024/2025 zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami uczestników.
  3. Sprawy różne, możliwość indywidualnych konsultacji.

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, zachęcamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego na numer telefonu poradni (094)312 25-96 lub 515 082 620  z osobami odpowiedzialnymi za spotkanie – Ewą Cieszko-Kowalską i Anną Politowską-Kowal.